Kurumsal

Ana SayfaKurumsal

Video poster

Her Şey Bir Buğday Tanesinde

6.500 m² alanda, uzman
kadromuzla üretime devam ediyoruz.

Özbaşak Değirmen Makinaları İmalatı İç ve Dış Tiç. Nak. San. Tic. Ltd. Şti. EKONOMILL markasıyla 1994 yılından itibaren modern teknoloji ile ürettiği ürünleri Türkiye ve farklı ülkelerde yılların verdiği tecrübe ile sektöründe hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir.
Misyonumuz;
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, onunla birlikte büyüyen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan güçlü bir iletişim ile yurt içi ve yurt dışında servis zincirini büyüterek en çok tercih edilen yüksek kalitede üretimlerini arttıran bir firma olmak.
Vizyonumuz;
Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, hedeflediği pazarın ve bulunduğu sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye ve Dünyanın güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

ülkeye ihracat

tamamlanan proje

üretim tesisi

Özbaşak Değirmen

Özbaşak Değirmen Makineleri’nin 25 Yıllık Tarihsel Gelişimine Tanıklık Edin

1994 - Kuruluş

Firmamız 1994 yılında Başak Değirmen adıyla ticari faaliyetlerine başlamıştır.

1997 - İlk İhracat

Kurumsallaşma çalışmalarının sonucunda 1997 yılında Özbaşak Değirmen adı altında şirketleşerek faaliyetlerini sürdürmüştür. Yine bu yıl ilk ihracatını kardeş ülke Azerbaycan’a gerçekleştirmiştir.

1998 - Taşpınar Un

Değirmen makineleri imalatında faaliyet gösteren firmamız, 1998 yılında Taşpınar Un farbrikasını kurarak un üretimine de başlamıştır.

2000 - İhracat Artıyor

Firmamızın Azerbaycan ile başlayan ihracat hamlesi 2000 yılında farklı ülkelerle devam etmiştir.

2005 - Markalaşma

Sektöründe markalaşma çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Özbaşak Değirmen, 2005 yılından itibaren EKONOMILL markası ile tüm dünyaya hizmet vermeye devam etmektedir.

2019 - Yem Fabrikası

Daha önce Taşpınar Un fabrikasını kuran firmamız, Ocak 2019’da Taşpınar Yem fabrikasının temelini atmış olup aynı yıl içerisinde hizmete açarak faaliyetlerine devam edecektir. Yine bu yıl içerisinde Özbaşak Değirmen Konya 5. Organize Sanayi Bölgesi’ne taşınarak büyümeye devam edecektir.

Company nameCompany name
Company nameCompany name
Company nameCompany name